Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Mazhura
Призначення: для розкатування тіста
Довжина: 420 мм
Діаметр робочої частини: 60 мм
Довжина робочої частини: 245 мм.
Вага: 590 грам
Матеріал: Бук
Обертова частина на металевій осі
Призначення: для розкатування тіста
Довжина: 420 мм
Діаметр робочої частини: 60 мм
Довжина робочої частини: 245 мм.
Вага: 590 грам
Матеріал: Бук
Обертова частина на металевій осі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої частини | 24.5 см |
| Загальна довжина | 42 см |
| Діаметр | 6 см |
| Вага | 0.59 кг |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 403 ₴


