Серія Персія
Призначення: для заварювання кави
Об'єм: 370 мл
Корисний об'єм приблизно: 340 мл
Діаметр верху зовнішній: 62 мм
Діаметр верху внутрішній: 52 мм
Діаметр посередині: 88 мм
Діаметр дна: 65 мм
Висота: 90 мм.
Тип плиток: для всіх видів, крім індукції.
Вага: 170 грам
Метод з'єднання: припій
Матеріал ручки: дерево
Кавоварка (Турка, Джезва) виготовлені за унікальною технологією з листової міді марки М1М (М2М) товщиною 1-1,2 мм. При виробництві кавоварок корпус з'єднуються з денцем методом припою. А так само кавоварки виготовляється цельнокатано, з цільного листа міді, в такому випадку, припій не використовується. Малюнок на корпус кавоварки наносити методом карбування, видавлюванням малюнка по всьому корпусу.
Мідь, за твердженням учених, найбільш підходящий для приготування їжі метал на планеті Земля, але окис міді шкідливий і тому внутрішня поверхня турків покривається харчовим оловом товщиною 9-12мкм. Таким чином, ні окис міді, ні окис припою не потрапляє у продукт приготування.
Верхня поверхня кавоварок покривається напиленням нікелю. Нікель є жароміцним металом і не дозволяє при експлуатації кавоварки (турки) окислятися і тьмяніти. У деяких кавоварках немає жодного верхнього напилення і вони більше схильні до зовнішнього окислення.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Об`єм | 370 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Знімна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр горлечка | 62 мм |
| Діаметр дна | 65 мм |
| Висота | 90 мм |
| Зливний носик | Так |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Електрична |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 958 ₴




