
Доза для цукерок на ніжці квадратна Bohemia Metropolitan 260 мм 5K918/1/99U18/260
- Немає в наявності
- Код: 5K918-1-99U18-260
2 056 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Bohemia
Серія Metropolitan
Призначення: для цукерок
Форма: квадратна
Об'єм: 900 мл
Ширина: 180 мм
Довжина: 180 мм
Ширина основи: 140 мм
Довжина основи: 140 мм
Висота: 180 мм
Висота ніжки: 90 мм
Висота з кришкою: 260 мм
Вага: 2950 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Страні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращене світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Кришка | Є |
| Тип посуду | Цукерниця |
| Висота | 260 мм |
| Виробник | Bohemia |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ширина | 180 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 056 ₴

