
Набір склянок високих Pasabahce Casablanca 475 мл 6 штук Колір прозорий 52707
- Немає в наявності
- Код: 52707
378 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка - Pasabahce
Серія Casablanca
У наборі: 6 склянок
Об'єм: 475 мл
Корисний об'єм приблизно: 450 мл
Діаметр зовнішній: 85 мм
Діаметр внутрішній: 77 мм
Нижній діаметр: 62 мм
Висота: 160 мм.
Вага: 455 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецька судина Pasabahce займає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 475 мл |
| Висота | 160 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 62 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
- Ціна: 378 ₴

