
Турка мідна Ідеальна дружина 550 мл зі з'ємною ручкою цільнокатанна золото
- Немає в наявності
- Код: 550ІД
895 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Серія Ідеальна дружина
Призначення: для заварювання кави
Об'єм: 550 мл
Корисний об'єм приблизно: 550 мл
Діаметр верху зовнішній: 69 мм
Діаметр верху внутрішній: 62 мм
Діаметр посередині: 102 мм
Діаметр дна: 102 мм
Висота: 115 мм
Тип плиток: для всіх видів, крім індукції.
Вага: 270 грам
Метод з'єднання: цільнокатанна
Матеріал ручки: дерево, зі знімною ручкою
Кавоварки (Турка, Джезва) виготовлені за унікальною технологією з листової міді марки М1М (М2М) товщиною 1-1,2 мм. При виробництві кавоварок корпус з'єднуються з денцем методом припою. А так само кавоварки виготовляється цельнокатано, з цільного листа міді, в такому разі, припій не використовується. Малюнок на корпус кавоварки наносити методом карбування, видавлюванням малюнка по всьому корпусу.
Мідь за твердженням вчених є найбільш підходящим для приготування їжі металом на планеті Земля, але окис міді шкідливий і тому внутрішня поверхня турків покривається харчовим оловом товщиною 9-12мкм. Таким чином, ні окис міді, ні окис припою не потрапляє у продукт приготування.
Верхня поверхня кавоварок покривається напиленням нікелю. Нікель є жароміцним металом і не дозволяє при експлуатації кавоварки (турки) окислятися і тьмяніти. У деяких кавоварках немає жодного верхнього напилення і вони більше схильні до зовнішнього окислення.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 550 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Висота | 115 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал | Мідь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Знімна ручка | Так |
| Зливний носик | Так |
| Діаметр горлечка | 69 мм |
| Діаметр дна | 102 мм |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Електрична |
| Стан | Новий |
- Ціна: 895 ₴



