
Силіконовий килимок прямокутний кулінарний Kamille 50*40 см Колір червоний KM7787
- Немає в наявності
- Код: KM7787
217 ₴
+380 (67) 197-31-56
- +380 (67) 341-88-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Kamille
Форма: прямокутна
Ширина: 50 см
Довжина: 40 см
Товщина: 0,5 мм
Вага: 200 грам
Температура використання: від -40 ° С до +230 ° С
Матеріал: силікон
Форма: прямокутна
Ширина: 50 см
Довжина: 40 см
Товщина: 0,5 мм
Вага: 200 грам
Температура використання: від -40 ° С до +230 ° С
Матеріал: силікон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 217 ₴



