Торгова марка Maestro
Призначення: для замішування тіста, відділення яєчного жовтка, подрібнення, збивання яєць, для сушіння салату та іншої зелені.
Розмір основної чаші:
діаметр: 165 мм
висота: 85 мм
об'єм: 1 літр
Комлектація :
основна чаша з гумкою знизу для не ковзання по поверхні
редуктор+ручка до нього
ніж для подрібнення з трьома лезами
насадка для збивання яєць та замісу тіста
насадка для сушіння салату та іншої зелені
насадка для відділення жовтка
Вага: 450 грам
Матеріал: харчовий пластик
Maestro – це український бренд, який зареєстрували у 2005 році. Головний офіс компанії розташований в Одесі. А продукцію під цим брендом випускають у Китаї.
Моделі Maestro служать довго. Вони радують будь-якого покупця, навіть найвибагливішого. Широкий асортимент такого посуду може наповнити всю кухню.
З урахуванням того, що ціни доступні навіть людям з невисоким рівнем доходу, купити товари з матеріалів високої якості можуть практично всі охочі. Якість товару, стабільність цін, постійна наявність товару в асортименті, розширення модельного ряду, професіоналізм співробітників багато в чому забезпечують успіх бренду Maestro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Нековзна основа | Так |
| Основне призначення | Багатофункціональна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Є |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
| торговельна марка | Maestro |
- Ціна: 263 ₴


