
Ваза скляна акваріум кругла Home creation living glasvase 2500 мл 82508/150
- Немає в наявності
- Код: 82508/150
222 ₴
+380 (67) 197-31-56
- +380 (67) 341-88-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Home creation
Серія living glasvase
Об'єм: 2500 мл
Діаметр верху зовнішній: 96 мм
Діаметр верху внутрішній: 90 мм
Діаметр посередині: 170 мм
Діаметр низу: 83 мм
Висота: 150 мм.
Вага : 686 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Серія living glasvase
Об'єм: 2500 мл
Діаметр верху зовнішній: 96 мм
Діаметр верху внутрішній: 90 мм
Діаметр посередині: 170 мм
Діаметр низу: 83 мм
Висота: 150 мм.
Вага : 686 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота вази | 150 мм |
| Діаметр вази | 170 мм |
| Діаметр горловини | 96 мм |
| Діаметр підстави | 83 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Куля |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 222 ₴

