Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Home creation
Серія living glasvase
Об'єм: 3000 мл
Діаметр верху зовнішній: 112 мм
Діаметр верху внутрішній: 105 мм
Діаметр посередині: 150 мм
Діаметр низу: 74 мм
Висота: 225 мм
Вага : 1105 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Серія living glasvase
Об'єм: 3000 мл
Діаметр верху зовнішній: 112 мм
Діаметр верху внутрішній: 105 мм
Діаметр посередині: 150 мм
Діаметр низу: 74 мм
Висота: 225 мм
Вага : 1105 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота вази | 225 мм |
| Діаметр вази | 150 мм |
| Діаметр горловини | 112 мм |
| Діаметр підстави | 74 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Куля |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 251 ₴


