
Ваза для квітів квадратна конусна Bohemia Colosseum 255 мм 8KF79/99R14/255
- Немає в наявності
- Код: 8KF79/99R14/255
1 495 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Bohemia
Серія Colosseum
Об'єм: 1500 мл
Ширина: 125 мм
Довжина: 125 мм
Висота: 255 мм.
Глибина ємності: 230 мм
Вага: 2000 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Страні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращене світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Прозорий |
| Ширина вази | 125 мм |
| Глибина вази | 230 мм |
| Висота вази | 255 мм |
| Форма вази | Квадратна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 495 ₴

