Торгова марка Luminarc
Серія Jug
Об'єм: 1300 мл
Корисний об'єм приблизно: 1300 мл
Діаметр верху зовнішній: 103 мм.
Діаметр верху внутрішній: 92 мм
Висота: 215 мм.
Додаткова комплектація: кришка
Вага: 880 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Luminarc (Франція) – одна з провідних компаній у світі, що займається виробництвом високоякісного посуду. Асортимент її продукції сьогодні налічує понад 2000 найменувань посуду з прозорого, матового, димчастого, кольорового та декорованого скла, фарфору та нового матеріалу для виготовлення посуду - ZENIX, що є сумішшю скла та фарфору, що надає посуду додаткову міцність та легкість. Посуд виробництва Luminarc екологічно безпечний і гігієнічний завдяки матеріалу з якого він виготовлений. Поверхня посуду абсолютно гладка на дотик, не має жодних пір, що дозволяють збиратися бруду - запахи в такий посуд не вбираються. Це заслужено відносить посуд Luminarc до найвищого класу з санітарно-гігієнічної безпеки. Крім того можливість миття посуду в посудомийних машинах, сушіння в сушильних машинах та використання в мікрохвильових печах, духових шафах та морозильних камерах холодильників робить посуд просто неперевершеним та зручним використанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Верхній діаметр | 103 мм |
| Висота | 215 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 95 мм |
| Об`єм | 1300 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 168 ₴


