Торгова марка Bohemia
Об'єм: 500 мл
Корисний об'єм приблизно: 400 мл
Діаметр зовнішній шийка: 47 мм
Діаметр внутрішній шийка: 26 мм
Діаметр: 94 мм
Висота без пробки : 165 мм
Висота із пробкою: 205 мм
Вага: 1406 грам
Матеріал: скло
Колір: прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Страні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращене світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Верхній діаметр | 94 мм |
| Висота | 205 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 94 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Графін |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 1 303 ₴


