Торгова марка Pasabahce
Штоф із пробкою
Об'єм: 350 мл
Ширина: 77 мм
Довжина: 77 мм
Діаметр по діагоналі: 104 мм
Висота із пробкою: 175 мм
Висота без пробки: 135 мм
Вага: 555 грам
Матеріал: скло
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню найновіших тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецький посуд Pasabahce посідає друге місце у Європі та третє місце у світі у галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 175 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Верхній діаметр | 104 мм |
| Нижній діаметр | 104 мм |
| Тип ємності | Графін |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Наявність ручки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 120 ₴





