Декантер скляний PASABAHCE Village 500 мл 43814
PASABAHCE
Декантер
Обсягу: 500 мл
Висота: 203 мм
Верхній діаметр: 64 мм
Нижній діаметр: 80 мм
Матеріал: скло
Колір: прозорий
фірмова упаковка
Можна мити в посудомийній машині
Торгова марка PASABAHCE (Туреччина), стеклопромишленного холдингу Шішеджам, спеціалізується на випуску домашньої скловиробів і займає лідируючі позиції в цій галузі, повністю задовольняючи споживчі запити стеклопромишленного характеру як на території Туреччини, так і в світі. Орієнтуючись головним чином на вироблену і реалізовану продукцію в Європі, Пашабахче вдосконалюється в підвищенні ефективності виробництва і відповідно до європейських стандартів якості. Постійно модернізуючи технологічну сторону виробництва, проводячи сучасні соціологічні дослідження, використовуючи новітні тенденції в маркетинговій політиці, Pasabahce займає третє в світі і друге в Європі місце в сфері виготовлення посуду зі скла і скляної продукції.
Бренд Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Компанія Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Скляна продукція Pasabahce Глечик PASABAHCE 43814 Village 500 мл міцна, зносостійка, придатна до експлуатації в посудомийних машинах і підходить для щоденного використання, одночасно будучи чудовою прикрасою інтер'єру домашньої кухні і будь-якого столу ..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Висота | 203 мм |
| Кількість склянок/чарок/келихів/стопок | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 98 ₴









