Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соусник PASABAHCE Tokio 66 мм Колір прозорий 53682-1
Pasabahce
53682-1
Висота 30 мм
Довжина 80.5 мм
Ширина 60.5 мм
салатник
бренд Туреччина
Дана модель УБМБФОЙЛБ виготовлена з високоякісного прозорого скла. Оригінальний дизайн, ідеальна форма. Розмір: 80.5х60.5мм Соусник відмінно підходить для миття в посудомийній машині.
Соусник Pasabahce Tokyo з прозорого скла оригінальної форми невеликих розмірів відмінно підійде для подачі на стіл закусок і соусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вилочка | Немає |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80.5 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Соусник |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 60.5 мм |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 28 ₴





