Торгова марка Pasabahce
Серія Bacchus
Об'єм: 500 мл
Форма: фігурна
Діаметр зовнішній горловини : 75 мм
Діаметр внутрішній горловини: 65 мм
Діаметр основи: 70 мм
Діаметр у найбільшій частині: 85 мм
Висота: 215 мм
Вага: 630 грам
Матеріал: скло
Колір: прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню найновіших тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецький посуд Pasabahce посідає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Декантер |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 215 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 98 ₴



