Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скалка дерев'яна обертається MAZHURA CAKE 28 см Бук mz688325
MAZHURA
лінія CAKE
Арт.mz688325
Скалка дерев'яна обертається
Металева вісь обертання
Довжина 28 см
робоча 12 см
діаметр 4,5 см
Матеріал натуральний бук без покриття
Рекомендована ручна мийка
Виробник MAZHURA Україна
MAZHURA
лінія CAKE
Арт.mz688325
Скалка дерев'яна обертається
Металева вісь обертання
Довжина 28 см
робоча 12 см
діаметр 4,5 см
Матеріал натуральний бук без покриття
Рекомендована ручна мийка
Виробник MAZHURA Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина робочої частини | 12 см |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Загальна довжина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновиди | Гойдалки, Інші дрібниці |
| торговельна марка | MAZHURA |
- Ціна: 229 ₴



