Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка прямокутна MAZHURA OAK 30х40х1.8 см Дуб mz424760
MAZHURA
Арт.mz424760
лінія OAK
Категорія: дошки
Розміри: 30х40х1.8 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина дуба
Покриття: без покриття
Призначення: універсальна
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна виробник: Україна
MAZHURA
Арт.mz424760
лінія OAK
Категорія: дошки
Розміри: 30х40х1.8 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина дуба
Покриття: без покриття
Призначення: універсальна
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновиди | деревяні, Прямокутні |
| торговельна марка | MAZHURA |
- Ціна: 652 ₴



