Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точилка для ножів BERGNER Renberg 20.5х5х7см Колір чорний 2751-RB
BERGNER 2751-RB
Матеріал: ABS-пластик
Параметри: 20.5X5X7 см
Колір чорний
3 види заточки
Покриття SOFT TOUCH
протиковзке підставу
BERGNER 2751-RB
Матеріал: ABS-пластик
Параметри: 20.5X5X7 см
Колір чорний
3 види заточки
Покриття SOFT TOUCH
протиковзке підставу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohmann, Bergner |
- Ціна: 304 ₴


