Торгова марка - Pasabahce
Серія Timeless
У наборі: 4 склянки
Об'єм: 345 мл
Корисний об'єм приблизно: 300 мл
Діаметр зовнішній: 85 мм
Діаметр внутрішній: 75 мм
Нижній діаметр: 79 мм
Висота: 95 мм.
Вага: 355 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецька судина Pasabahce займає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 95 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Тип склянки | Низький |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 79 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 504 ₴




