Набір склянок для віскі PASABAHCE Eiysia 210 мл - 4 шт 520014
PASABAHCE
Eiysia
Артикул 520014
Кількість в наборі 4 шт
Ємність 210 мл
Розміри 7 х 7 х 8,3 см
Матеріал прозоре безпечне скло
Оригінальне потовщене дно
Вертикальний графічний декор
Подарункова упаковка
Допускається машинне миття
Виробник Pasabahce Туреччина
Турецька компанія Пашабахче, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, з середини минулого століття є одним з лідерів ринку Європи по виробництву високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінну якість і лояльна політика ціноутворення дозволили посуд Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведення актуальних соціологічних досліджень, вдосконалення технологічної сторони виробництва, турецька посуд Pasabahce займає друге місце в Європі і третє місце в світі в області виробництва скла.
Для виготовлення турецької посуду Пашабахче Набір склянок для віскі PASABAHCE 520014 Eiysia 210 мл - 4 шт застосовується тільки високоміцне скло, що не б'ється, не дряпається, є безпечним і невибагливим у зверненні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Висота | 83 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Об`єм | 210 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 504 ₴






