Торгова марка PASABAHCE
Серія Sylvana
У наборі: 6 склянок
Призначення: для віскі
Об'єм: 315 мл
Корисний об'єм приблизно: 250 мл
Діаметр верху зовнішній: 80 мм
Діаметр верху внутрішній: 71 мм
Діаметр дна: 71 мм
Діаметр посередині: 84 мм
Висота: 90 мм.
Вага: 310 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню найновіших тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецький посуд Pasabahce посідає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 315 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 71 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 415 ₴




