Набір склянок високих PASABAHCE Leafy 450 мл - 6 шт 420955
PASABAHCE
Leafy
Артикул 420955
У наборі 6 предметів
Ємність 450 мл
Висота 150 мм
Діаметр 65 мм
Базовий діаметр 83 мм
Матеріал загартоване скло
колір прозорий
Потовщене дно, рельєфний дизайн
Фірмова подарункова упаковка
Можна мити в посудомийній машині
Турецька компанія Пашабахче, перебуваючи в складі найбільшого холдингу Sisecam, з середини минулого століття є одним з лідерів ринку Європи по виробництву високоякісної посуду. Привабливий дизайн, відмінну якість і лояльна політика ціноутворення дозволили посуді Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведення актуальних соціологічних досліджень, вдосконалення технологічного боку виробництва, турецька посуд Pasabahce займає друге місце в Європі і третє місце в світі в області виробництва скла.
Для виготовлення турецької посуду Пашабахче Набір склянок високих PASABAHCE 420955 Leafy 450 мл - 6 шт застосовується тільки високоміцне скло, яке не б'ється, не дряпається, є безпечним і невибагливим в зверненні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Тип склянки | Високий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 83 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 904 ₴







