Торгова марка Pasabahce
Серія Bistro
Об'єм: 1000 мл
Корисний об'єм приблизно: 1000 мл
Діаметр верху зовнішній: 81 мм
Діаметр верху внутрішній: 66 мм
Висота: 215 мм.
Ширина із ручкою: 155 мм.
Діаметр посередині: 125 мм
Діаметр дна: 77 мм
Додаткова комплектація: пластикова кришка
Вага: 630 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню найновіших тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецький посуд Pasabahce посідає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 215 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Верхній діаметр | 81 мм |
| Нижній діаметр | 77 мм |
| Тип ємності | Глечик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Наявність ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 160 ₴



