Набір склянок PASABAHCE 140мл 12шт Колір прозорий 52714
PASABAHCE 52714
набір склянок
обсяг 140мл
Висота 76 мм
Верхній діаметр 72 мм
Нижній діаметр 47 мм
У наборі 12 штук
Ціна на сайті вказана за набір
матеріал скло
Матеріал ударостійке скло
Колір прозорий, рельєфний декор
потовщене дно
Можна мити в посудомийній машині
Турецька компанія Пашабахче, перебуваючи в складі найбільшого холдингу Sisecam, з середини минулого століття є одним з лідерів ринку Європи по виробництву високоякісної посуду. Привабливий дизайн, відмінну якість і лояльна політика ціноутворення дозволили посуді Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведення актуальних соціологічних досліджень, вдосконалення технологічного боку виробництва, турецька посуд Pasabahce займає друге місце в Європі і третє місце в світі в області виробництва скла.
Для виготовлення турецької посуду Пашабахче Набір склянок 52714 PASABAHCE 140 мл 12 шт застосовується тільки високоміцне скло, яке не б'ється, не дряпається, є безпечним і невибагливим в зверненні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Висота | 76 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 47 мм |
| Об`єм | 140 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 392 ₴



