Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова Марка MAESTRO
Діаметр дна 9,5 см
Діаметр по верху зовнішній 9,7 см
Висота 15,5 см
Об'єм 800 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 155 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 800 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Тип посуду | Колба |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Maestro |
- Ціна: 138 ₴



