
Хлебница MAZHURA деревянная жемчужно-белый цвет 17.5х40.5х27.5 см Ольха mz462191
- Немає в наявності
- Код: mz462191
1 784 ₴
+380 (67) 197-31-56
- +380 (67) 341-88-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібниця MAZHURA дерев'яна перлинно-білий колір 17.5х40.5х27.5 см Вільха mz462191
Арт.mz462191
Категорія: хлібниці
Призначення: універсальна
Розміри: 17.5х40.5х27.5 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина вільхи
Покриття: харчовий лак
Колір: білий
Рекомендована ручна мийка
Бренд: MAZHURA
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна виробник: Україна
Арт.mz462191
Категорія: хлібниці
Призначення: універсальна
Розміри: 17.5х40.5х27.5 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина вільхи
Покриття: харчовий лак
Колір: білий
Рекомендована ручна мийка
Бренд: MAZHURA
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 17.5 см |
| Довжина | 40.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновиди | деревяні |
| торговельна марка | MAZHURA |
- Ціна: 1 784 ₴


