Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Mazhura
Призначення: для розкатування тіста
Довжина: 400 мм
Діаметр робочої частини: 35 мм
Вага: 270 грам
Матеріал: бук
Призначення: для розкатування тіста
Довжина: 400 мм
Діаметр робочої частини: 35 мм
Вага: 270 грам
Матеріал: бук
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.27 кг |
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр | 3.5 см |
| Загальна довжина | 40 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Ні |
- Ціна: 59 ₴


