
Кухонна дошка дерев'яна для риби з фіксатором для хвоста MAZHURA 58х14х1,8 см Бук mz424768
- Немає в наявності
- Код: mz424768
585 ₴
+380 (67) 197-31-56
- +380 (67) 341-88-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Mazhura
Призначення: для обробки риби
Довжина: 58 см
Ширина: 14 см
Висота: 1,8 см
Висота з фіксатором: 6,5 см
Вага: 1000 грам
Матеріал: бук
Матеріал фіксатора хвоста: сталь
Додатково виїмки по краях дошки для відведення рідини
Призначення: для обробки риби
Довжина: 58 см
Ширина: 14 см
Висота: 1,8 см
Висота з фіксатором: 6,5 см
Вага: 1000 грам
Матеріал: бук
Матеріал фіксатора хвоста: сталь
Додатково виїмки по краях дошки для відведення рідини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 580 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 18 мм |
| Ручка | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | MAZHURA |
- Ціна: 585 ₴

