Торгова марка НЕМАН
Серія 5108
Нарізка: 1000-1
Об'єм: 1000 мл
Корисний об'єм приблизно: 1000 мл
Діаметр верху зовнішній: 94 мм
Діаметр верху внутрішній: 84 мм
Діаметр посередині: 115 мм
Висота: 180 мм.
Висота з кришкою: 245 мм
Вага: 1300 грам
Матеріал: кришталь
Колір прозорий
ВАТ «Склозавод «Неман» - знаходиться у місті Березівка – місті майстрів скла, в якому традиції виробництва скла та кришталю закладені з 1883 року.
Історія підприємства розпочалася з маленької гути місцевого поміщика З.Ленського, на якій видували пивні пляшки і яку взяли в оренду головний інженер знаменитого Дядьківського заводу В.Краєвський, що приїхали до Березівки, та керівник художньої майстерні Ю.Столле. Побудувавши неподалік другий завод і купивши третій, вони започаткували свою фірму "Німан". Підприємство постійно вдосконалювалося і розширювало асортимент продукції, що поряд з високою якістю зробило торгову марку «Німан» престижною та відомою.
Асортимент підприємства сьогодні представлений 5-ма тисячами виробів для сервірування домашнього столу, кафе, ресторанів, інтер'єрів будинків та офісів. Вони різноманітні за призначенням, формою, кольоровою гамою та декоруванням фарбами, пудрами, золотом, склейкою різноманітних форм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Білорусь |
| Верхній діаметр | 94 мм |
| Висота | 245 мм |
| Матеріал | Кришталь |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Німан |
- Ціна: 1 276 ₴


