Ваза для торта WILMAX квадратна на ніжці 300х300х90 мм Колір білий 996133
WILMAX
Артикул 9996133
Ваза для торта
Форма квадратна на ніжці
Розмір 30х30х9 см
матеріал фарфор
Колір білий
Підходить для посудомийної машини
Виробник WILMAX Англія
Wilmax - це посуд з білого англійської порцеляни. Фарфор Wilmax легкий, тонкий, світло без праці проникає крізь виріб. При легкому ударі дерев'яною паличкою посуд видає високий чистий звук, характерний для фарфору вищої якості. Завдяки унікальній рецептурі матеріалу, до складу якої включені з'єднання магнію і алюмінію, вироби володіють винятковою білизною (як на поверхні, так і на зламі), міцністю, стійкістю до відколів.
Порцеляновий посуд WILMAX (Англія) придатна для використання в духових і мікрохвильових печах. Витримує температуру нагрівання до 300 С. Виготовляється з екологічно чистої сировини з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог. Особливий склад глазурі забезпечує гладкість і блиск поверхні виробів. Білосніжний, тонкий і легкий фарфор Ваза для торта WILMAX 996133 квадратна на ніжці 30х30х9 см стане неперевершеною прикрасою будь-якого святкового столу і підкреслить вишуканий смак його власника!
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Wilmax |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Wilmax |
- Ціна: 991 ₴



