Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Con Brio
Об'єм: 1000 мл
Діаметр: 105 мм
Висота: 310 мм.
Вага: 626 грам
У комплекті 2 пластмасові чашки
Матеріал корпусу: пластмаса
Матеріал колби: скло
Колір синій
Бренд Con Brio є українським. Найбільшу увагу приділяють якості продукції, зовнішньому вигляду, дизайну упаковок, а головне — властивостям, які роблять його безпечним для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Con Brio |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 2 |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 626 г |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Ширина горловини | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 1000 |
| торговельна марка | Con Brio |
- Ціна: 363 ₴


