
Набір склянок високих Bormioli Rocco OFFICINA 1825 325 мл 6 штук 540620M02321990
- Немає в наявності
- Код: 540620M02321990
715 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка - Bormioli Rocco
Серія Officina 1825
У наборі: 6 склянок
Об'єм: 325 мл
Корисний об'єм приблизно: 300 мл
Діаметр верху зовнішній: 78 мм
Діаметр верху внутрішній: 68 мм
Нижній діаметр: 61 мм
Висота: 120 мм.
Вага: 270 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Бренд Bormioli Rocco Італія почав випускати свою продукцію з 19 століття у невеликому містечку Парма в Італії. З того часу інженери компанії щодня працюють над розширенням асортименту продукції, а художники уособлюють свої шедеври у світі посуду. Станом на сьогоднішній день бренд Bormioli Rocco набув світової популярності, а виробництва компанії розміщені в таких державах, як Іспанія, Німеччина, Польща. Всі вони оснащені новітніми технологіями, що дозволяють виробляти посуд лише найвищої якості.
Посуд торгової марки Bormioli Rocco виготовлений із матеріалу, що є чимось середнім між кришталем і склом. Цей матеріал на сьогоднішній день не має такого ж подібного за якістю аналога. Завдяки дизайну продукції, що постійно оновлюється, товар Bormioli Rocco Італія для багатьох став синонімом слову «престиж», перетворившись на невід'ємну частину повсякденного побуту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Об`єм | 325 мл |
| Висота | 120 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Тип склянки | Високий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Нижній діаметр | 61 мм |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bormioli Rocco |
- Ціна: 715 ₴


