
Лоток для запікання квадратний SIMAX Color 4500 мл 368 х 320 х 75 мм Колір прозорий 7246
- Немає в наявності
- Код: 7246
468 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Лоток для запікання квадратний SIMAX Color 4500 мл 368 х 320 х 75 мм Колір прозорий 7246
Розміри 368 х 320 х 75 мм.
Стійкий до температур від -40 до + 300 ° С.
Матеріал: термостійкий ударостійке скло.
Simax (Чехія) - Компанія KAVALIERGLASS, a.s. виробник марки Simax є
одним з провідних європейських виробників посуду зі скла. Посуд Simax
виготовлена з термостійкого скла, яке прекрасно підходить для будь-якого способу
приготування їжі: смаження, варіння, випічки і будь-який інший температурної обробки
продуктів і рідин.
Посуд Simax підходить для всіх типів НВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних),
електричних духовок, можна використовувати на електричних плитах, газових плитах
(Тільки з розсікачемвогню). Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний
дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур
і хімічних речовин. Можна мити в посудомийній машині.
Виробник SIMAX Чехія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота стінок | 75 мм |
| Довжина | 368 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Загальний об`єм форми | 4500 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Simax |
- Ціна: 468 ₴

