
Лоток для запікання прямокутний SIMAX Color 4800 мл 420х280х55 мм Колір прозорий 7526
- Немає в наявності
- Код: 7526
486 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Лоток для запікання прямокутний SIMAX Color 4800 мл 420х280х55 мм Колір прозорий 7526
форма прямокутна
обсяг 4,8.л
Розміри: 420х280х55 мм
Матеріал: жаропрочное скло
Виробник: Чехія
Можна використовувати в мікрохвильовій печі, духовці, посудомийній машині
Компанія KAVALIER Glassworks a.s виробник марки Simax є одним з провідних європейських виробників посуду зі скла. За високу якість продукту компанія була нагороджена сертифікатом DIN ISO 9002 / EN 29002 в 1995 році.
Посуд Simax виготовлена з термостійкого боросилікатного скла, яке прекрасно підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки і будь-який інший температурної обробки продуктів і рідин.
Посуд Simax підходить для будь-якого типу СВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок, а також більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для приготування на електричних конфорках.
Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, з відмінною стійкістю до високих температур і хімічних речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота стінок | 55 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Загальний об`єм форми | 4800 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Simax |
- Ціна: 486 ₴

