Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Con Brio
Форма: прямокутна
Ширина: 80 см
Довжина: 60 см
Можна використовувати для випікання тіста
Температура використання -40 до +230
Матеріал корпусу: Силікон
Колір: Червоний та синій
Бренд Con Brio є українським. Найбільшу увагу приділяють якості продукції, зовнішньому вигляду, дизайну упаковок, а головне — властивостям, які роблять його безпечним для здоров'я.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Con Brio |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Основні | |
| Кількість серветок | 1 шт. |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Con Brio |
- Ціна: 507 ₴



