Торгова марка Bormioli Rocco
Серія Rolly
Об'єм: 2500 мл
Корисний об'єм приблизно: 2500 мл
Діаметр верху зовнішній: 95 мм
Діаметр верху внутрішній: 83 мм
Діаметр в найбільшій частині: 155 мм
Ширина з ручкою: 165 мм
Діаметр основи: 95 мм
Висота: 245 мм.
Вага: 1410 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Бренд Bormioli Rocco Італія почав випускати свою продукцію ще з 19 століття у невеликому містечку Парма в Італії. З того часу інженери компанії щодня працюють над розширенням асортименту продукції, а художники втілюють свої шедеври у світі посуду. Станом на сьогоднішній день бренд Bormioli Rocco набув світової популярності, а виробництва компанії розміщені в таких державах, як Іспанія, Німеччина, Польща. Всі вони оснащені найновішими технологіями, які дозволяють виробляти посуд лише найвищої якості.
Посуд торгової марки Bormioli Rocco виготовлений з матеріалу, що є чимось середнім між кришталем і склом. Цей матеріал на сьогоднішній день не має такого ж подібного за якістю аналога. Завдяки дизайну продукції, що постійно оновлюється, товар Bormioli Rocco Італія для багатьох став синонімом слову «престиж», перетворившись на невід'ємну частину повсякденного побуту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 2500 мл |
| Висота | 245 мм |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Нижній діаметр | 95 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 288 ₴


