Декантер для вина богемский кришталь BOHEMIA 1250мл 3E612-1250
Декантер BOHEMIA
ємність 1250мл
Висота 24,5 см
Діаметр нижній 21 см
Діаметр горловини 9 см
Матеріал богемське скло
Колір прозорий без декору
Оригінальна форма і дизайн
Виробник Bohemia Чехія
Компанія Crystalex - офіційно зареєстрована торгова марка, яка виробляє посуд з богемського скла під двома брендами: Bohemia Crystal і Bohemia Glass. Часто її також називають Crystalex cz, s.r.o, оскільки виробництво знаходиться в Чеській республіці. Вироби обох брендів давно зарекомендували себе, як яскраві представники високоякісного посуду з чеського скла. Посуд ТМ Crystalex представлений асортиментом ваз, глечиків, графинів, келихів і склянок для алкогольних і безалкогольних напоїв. 90% продукції Crystalex успішно експортується в 70 країн світу.
Рекомендований догляд за посудом:
• Декоровані золотом, платиною або фарбами вироби не призначені для використання в посудомийній машині. Мийте вручну м'якою губкою в теплій воді, використовуючи неагресивні миючі засоби. Після миття скло висушіть за допомогою м'якої тканини.
• Для миття інших виробів зі скла може бути використана посудомийна машина, для чого необхідно вибрати дбайливу програму з низькою температурою. Після закінчення миючого циклу відкрийте дверцята машини. Конденсовані пари шкідливі для скла.
• Щоб уникнути виникнення подряпин, при зверненні зі склом слід уникати контакту з твердими предметами, в тому числі з іншими виробами зі скла.
• Продукція не призначена для сервірування гарячих напоїв і використання в мікрохвильових печах.
• З виробом слід поводитися обережно, щоб уникнути отримання травми або пошкодження. Не допускайте дітей до маніпуляцій зі склом.
Продукція Crystalex CZ, s.r.o. Декантер BOHEMIA це поєднання кращих якостей скляного посуду, сучасні технології в поєднанні з традиціями і безцінним досвідом, креативність талановитих чеських дизайнерів і сировину вищої якості, контроль і дотримання світових тенденцій розвитку і комерційного попиту покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Висота | 245 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 210 мм |
| Об`єм | 1250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Декантер |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 925 ₴




