Казан-Котел БІОЛ чугнний 10л матовий, лита кришка, дужка 0710т
БІОЛ
Діаметр - 30 см
Діаметр дна - 15.5 см
Висота 19 см
Вага - 8.47 кг
Обсяг - 10 л
Матеріал - чавун
Дві литі ручки на корпусі
Стійкість до подряпин
Чавунна лита кришка з алюмінієвою ручкою
Металева дужка в комплекті (пруток)
Підходить для всіх типів плит, крім індукційних, для духовки і відкритого вогню
Виготовлено без використання перфтороктановой кислоти (PFOA)
* Посуд може виходити за краї варильної поверхні
Корисний об'єм посуду може бути менше, ніж зазначено на сайті і на упаковках товару
ТМ «Біола», яка випускає литий алюмінієвий посуд з антипригарним і керамічним покриттям, а також чавунний посуд, відома на ринку посуду України, в країнах СНД і Європи більше 14 років і за цей час зарекомендувала себе як один з надійних постачальників. Асортимент продукції дуже різноманітний: сковороди, сотейники, гусятниці, каструлі і казани. Посуд виробляється з харчових алюмінієвих сплавів. Екологічність продукції гарантується високою якістю сировини і матеріалів. Вся продукція, віпускаеться ТМ «Біола» сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО та має численні дипломи.
Посуд ТМ «Biol» Казан чавунний БІОЛ 0710Т з литою кришкою і дужкою 30 см - 10 л - це висока якість, сучасні матеріали, дизайн і новітні технології, підвищена довговічність і зносостійкість, екологічна бездоганність і європейська якість за прийнятною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.47 кг |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 893 ₴





