Казан-Котел вижимний з дужкою 30 л БІОЛ К3000т
Діаметр - 45 см
Висота 260 мм
Вага - 4.85 кг
Обсяг 30 л
Матеріал - алюміній
алюмінієва кришка
Дві ручки на корпусі
Металева ручка на кришці
Стійкість до подряпин
Незнімна рухома ручка (пруток)
Підходить для всіх типів плит, крім індукційних, для духовки і відкритого вогню
Виготовлено без використання перфтороктановой кислоти (PFOA)
* Посуд може виходити за краї варильної поверхні
Корисний об'єм посуду може бути менше, ніж зазначено на сайті і на упаковках товару
ТМ «Біола», яка випускає литий алюмінієвий посуд з антипригарним і керамічним покриттям, а також чавунний посуд, відома на ринку посуду України, в країнах СНД і Європи більше 14 років і за цей час зарекомендувала себе як один з надійних постачальників. Асортимент продукції дуже різноманітний: сковороди, сотейники, гусятниці, каструлі і казани. Посуд виробляється з харчових алюмінієвих сплавів. Екологічність продукції гарантується високою якістю сировини і матеріалів. Вся продукція, віпускаеться ТМ «Біола» сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО та має численні дипломи.
Посуд ТМ «Biol» Казан похідний БІОЛ К3000Т з кришкою і дужкою 45 см - 30 л - це висока якість, сучасні матеріали, дизайн і новітні технології, підвищена довговічність і зносостійкість, екологічна бездоганність і європейська якість за прийнятною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.85 кг |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Біол |
- Ціна: 1 412 ₴







