Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казан-Котел вижимний з дужкою 50 л БІОЛ К5000т
Оьбем 50л
Діаметр 580мм
вага 8,12кг
Висота 377мм
Матеріал: Алюміній
Призначення: Для плити і відкритого вогню
Кришка: Є
Матеріал кришки: Алюміній
Перед першим використанням виріб необхідно вимити, висушити насухо і, засипавши дно кухонною сіллю, прожарити (прогріти) на середньому вогні протягом 15-20 хв. Після цього остудити виріб і змастити внутрішню поверхню рослинним маслом. Тепер Ваше начиння готове до використання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.12 кг |
| Висота | 377 мм |
| Діаметр | 580 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 50 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Біол |
- Ціна: 2 347 ₴







