Торгова марка: Біол
Діаметр: 320 мм
Діаметр дня: 128 мм
Висота: 150 мм.
Приблизний об'єм: 8000 мл
Підходить для всіх видів плит крім індукційної
Кришка: алюмінієва
Без покриття
Вага: 1940 грам
Матеріал: алюміній
ТМ «Біол», що випускає литий алюмінієвий посуд з антипригарним та керамічним покриттям, а також чавунний посуд, відомий на ринку посуду України, в країнах СНД та Європи понад 14 років і за цей час зарекомендував себе як один із надійних постачальників. Асортимент продукції дуже різноманітний: сковороди, сотейники, гусятниці, каструлі та казани. Посуд виготовляється з харчових алюмінієвих сплавів. Екологічність продукції гарантується високою якістю сировини та матеріалів. Вся продукція ТМ «Біола», що випускається, сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО і має численні дипломи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.94 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 150 мм |
| Висота з кришкою | 200 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Тринога | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Біол |
- Ціна: 481 ₴




