Серія Арабська ніч
Призначення: для заварювання кави
Об'єм: 350 мл
Корисний об'єм приблизно: 350 мл
Діаметр верху зовнішній: 66 мм
Діаметр верху внутрішній: 56 мм
Діаметр посередині: 91 мм
Діаметр дна: 69 мм
Висота: 95 мм
Тип плиток: для всіх видів, крім індукції.
Вага: 200 грам
Метод з'єднання: припій
Матеріал ручки: дерево
Кавоварки (Турка, Джезва) виготовлені за унікальною технологією з листової міді марки М1М (М2М) товщиною 1-1,2 мм. При виробництві кавоварок корпус з'єднуються з денцем методом припою. А так само кавоварки виготовляється цельнокатано, з цільного листа міді, в такому разі, припій не використовується. Малюнок на корпус кавоварки наносити методом карбування, видавлюванням малюнка по всьому корпусу.
Мідь за твердженням вчених є найбільш підходящим для приготування їжі металом на планеті Земля, але окис міді шкідливий і тому внутрішня поверхня турків покривається харчовим оловом товщиною 9-12мкм. Таким чином, ні окис міді, ні окис припою не потрапляє у продукт приготування.
Верхня поверхня кавоварок покривається напиленням нікелю. Нікель є жароміцним металом і не дозволяє при експлуатації кавоварки (турки) окислятися і тьмяніти. У деяких кавоварках немає жодного верхнього напилення і вони більше схильні до зовнішнього окислення.
| Основні | |
|---|---|
| Зовнішнє покриття | нікель |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Висота | 95 мм |
| Діаметр горлечка | 66 мм |
| Діаметр дна | 69 мм |
| Матеріал | Мідь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Об`єм | 350 мл |
| Зливний носик | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 350 |
- Ціна: 897 ₴



