
Фруктівниця на ніжці квадратна BOHEMIA Metropolitan 250*250 мм 2500 мл 6KE64-1-99U18-305
- Немає в наявності
- Код: 6KE64-1-99U18-305
2 067 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Bohemia
Серія Metropolitan
Об'єм: 2500 мл
Форма: квадратна
Ширина верху: 250 мм
Довжина верху: 250 мм
Ширина ніжки: 135 мм
Довжина ніжки: 135 мм
Висота: 220 мм
Висота ніжки: 80 мм
Глибина ємності: 123 мм
Вага: 3600 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було утворено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Країні (заснований у 1794 р.), на якому досі виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращену світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 2 067 ₴

