
Декантер для віскі кришталевий Bohemia Trinity 650 мл 46990-32015-070
- Немає в наявності
- Код: 46990-32015-070
1 616 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Bohemia
Серія Trinity
Об'єм: 650 мл
Корисний об'єм приблизно: 650 мл
Діаметр зовнішній шийка: 62 мм
Діаметр внутрішній шийка: 27 мм
Діаметр по середині: 105 мм
Діаметр основи: 82 мм
Висота без пробки : 240 мм
Висота із пробкою: 310 мм
Вага: 2370 грам
Матеріал: кришталь
Колір: прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було утворено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Країні (заснований у 1794 р.), на якому досі виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращену світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Декантер |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Кришталь |
| Об`єм | 650 мл |
| Висота | 310 мм |
| Верхній діаметр | 105 мм |
| Нижній діаметр | 82 мм |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
- Ціна: 1 616 ₴

