Торгова марка Bohemia
Серія Okinawa
Призначення: фруктовниця
Об'єм: 800 мл
Ширина: 270 мм
Довжина: 160 мм
Висота: 105 мм
Вага: 2650 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було утворено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Країні (заснований у 1794 р.), на якому досі виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращену світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Скло |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 105 мм |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 656 ₴



