
Ваза для квітів на ніжці прямокутна конусна Bohemia Enigma 380 мм 8KG37-1-99T49-380
- Немає в наявності
- Код: 8KG37-1-99T49-380
2 531 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Bohemia
Серія Enigma
Об'єм: 1500 мл
Форма: прямокутна конусна
Ширина: 170 мм
Довжина: 135 мм
Ширина основи: 145 мм
Довжина основи: 120 мм
Висота: 380 мм
Висота ніжки: 75 мм
Глибина ємності: 260 мм
Вага : 4400 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Страні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращене світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма вази | Прямокутна |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Висота вази | 380 мм |
| Ширина вази | 170 мм |
| Глибина вази | 260 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 531 ₴

