
Фруктовниця на ніжці прямокутна Bohemia Bamboo 380 мм 64C03-1-77K57-380
- Немає в наявності
- Код: 64C03-1-77K57-380
2 935 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка BOHEMIA
Серія Bamboo
Призначення: фруктовниця
Об'єм: 2800 мл
Ширина: 380 мм
Довжина: 210 мм
Ширина робочої частини: 350 мм
Довжина робочої частини: 175 мм
Діаметр ніжки: 140 мм
Висота: 200 мм
Висота ніжки: 105 мм.
Вага: 3500 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було утворено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Країні (заснований у 1794 р.), на якому досі виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращену світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Скло |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Прозорий |
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 935 ₴

