Торгова марка Bohemia
Серія Metropolitan
Об'єм: 1600 мл
Форма: квадратна конусна
Ширина: 130 мм
Довжина: 130 мм
Ширина основи: 70 мм
Довжина основи: 70 мм
Висота: 305 мм
Глибина ємності: 290 мм
Вага : 3150 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Страні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращене світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр горловини | 114 мм |
| Матеріал | Скло |
| Глибина вази | 290 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Ширина вази | 130 мм |
| Форма вази | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Виробник | Bohemia |
| Висота вази | 305 мм |
- Ціна: 1 375 ₴



