
Ваза для квітів на ніжці богемський кришталь BOHEMIA 210 мм 81800-39000-210
- Немає в наявності
- Код: 81800-39000-210
398 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Bohemia
Об'єм: 150 мл
Діаметр верху зовнішній: 73 мм
Діаметр верху внутрішній: 60 мм
Діаметр ніжки: 73 мм
Висота: 210 мм
Висота ніжки: 35 мм
Глибина ємності: 180 мм
Вага: 650 грам
Матеріал: кришталь
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Країні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращену світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Кришталь |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Прозорий |
| Глибина вази | 180 мм |
| Висота вази | 210 мм |
| Форма вази | Фігурна |
| Діаметр підстави | 73 мм |
| Діаметр горловини | 73 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 398 ₴


